Ogłoszenia Szkolenia


Lokalizacja
Opole (158)
Cena
-
Studia zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo...

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia licencjackie na kierunkach zarządzanie oraz logistyka. Zarządzanie to kierunek studiów przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy chcą w przyszłości pracować na stanowiskach kierowniczych różnych szczebli lub sprawdzić się jako przedsiębiorcy. Cieszy się on dużą popularnością zarówno wśród świeżo upieczonych absolwentów szkół średnich, jak i osób z pewnym doświadczeniem zawodowym, które chcą uzupełnić swoje wykształcenie. W ramach studiów na kierunku zarządzanie studenci mają możliwość wyboru dziedziny, która najbardziej odpowiada ich zainteresowaniom i z której chcieliby pisać pracę licencjacką. W ofercie WWSB znajdują się następujące specjalności: Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie zasobami ludzkimi i Logistyka przedsiębiorstw. Studia na kierunku zarządzanie to także okazja do odbycia praktyk zawodowych w wybranych firmach i możliwość sprawdzenia, czego oczekują od absolwentów potencjalni pracodawcy. Studia na kierunku logistyka przygotowują do pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, koordynacją i organizacją obiegu materiałów i produktów w firmach transportowych, produkcyjnych i handlowych. Rosnące zainteresowanie studiami logistycznymi jest związane z dynamicznym rozwojem branży, która stale poszukuje wykształconych specjalistów. W ramach kierunku logistyka WWSB proponuje następujące specjalności: Logistyka przedsiębiorstw i magazynowanie, Logistyka transportu i spedycji oraz Zarządzanie w logistyce. Oferta WWSB obejmuje również studia licencjackie i magisterskie na kierunku bezpieczeństwo narodowe oraz studia podyplomowe: cyberbezpieczeństwo, zarządzanie nieruchomościami oraz Master of Business Administration (MBA). Zachęcamy do zapoznaniasię z pełną ofertą edukacyjną w witrynie wwsb.edu.pl Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu. Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: rekrutacja@wwsb.edu.pl https://wwsb.edu.pl

Dodano 2021.01.20 05:44

1 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
STUDIA: PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, DZIENNIKARSTWO

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na pięcioletnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia. Psychologia to jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w Polsce. Obiecujące perspektywy zatrudnienia oraz możliwości wszechstronnego rozwoju niewątpliwie warte są wysiłku, jaki trzeba włożyć w pięcioletnie jednolite studia magisterskie. Mimo że studia psychologiczne nie należą do najłatwiejszych, chętnych jest zawsze wielu. W roku 2019 spośród 413 tysięcy kandydatów na pierwszy rok studiów niemal 26 tysięcy ubiegało się o przyjęcie na psychologię. Co sprawia, że psychologia przyciąga tylu adeptów? Studia na kierunku psychologia pozwalają rozwinąć myślenie krytyczne, poznać i zrozumieć mechanizmy rządzące ludzkimi emocjami i relacjami międzyludzkimi, zbudować warsztat metod badawczych pomocnych w analizie ludzkich zachowań, nauczyć się wrażliwości i empatii oraz tego, jak pomagać ludziom przezwyciężać ich problemy. W zależności od zakresu zainteresowań i planów zawodowych do wyboru jest wiele specjalności, np. psychologia kliniczna, psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży, psychologia biznesu. Absolwenci psychologii mogą znaleźć pracę w placówkach oświatowych, w służbach mundurowych, w działach kadr lub marketingu w przedsiębiorstwach, w szpitalach, ośrodkach leczenia uzależnień oraz innych poradniach psychologicznych i gabinetach terapeutycznych. W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej znajdują się także studia licencjackie na kierunku dziennikarstwo oraz studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunku pedagogika. Z pełną ofertą studiów można zapoznać się w witrynie wwsh.edu.pl. Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl https://wwsh.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Dodano 2020.09.22 06:36

1 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Studia: zarządzanie, logistyka, bezpieczeństw...

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) oferuje studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: zarządzanie, logistyka oraz bezpieczeństwo narodowe. Zarządzanie to kierunek studiów, który cieszy się dużą popularnością wśród absolwentów szkół średnich oraz osób już pracujących, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. Studia w zakresie zarządzania zapewniają uniwersalne wykształcenie umożliwiające znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia, awans w hierarchii służbowej i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia własnej firmy. Studia logistyczne to doskonały wybór zwłaszcza dla osób dysponujących zdolnościami organizacyjnymi i umiejętnościami w zakresie planowania. Absolwenci logistyki mają możliwość znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy na stanowiskach związanych z zapewnieniem sprawnego obiegu materiałów i produktów w firmach transportowych, produkcyjnych i handlowych w kraju i za granicą. Studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe zapewniają wiedzę teoretyczną w zakresie bezpieczeństwa i umiejętności praktycznego działania w sytuacjach kryzysowych. Ze względu na brak wykwalifikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa absolwenci bezpieczeństwa narodowego są obecnie poszukiwani na rynku pracy. Mogą znaleźć zatrudnienie w podmiotach publicznych, prywatnych i organizacjach pozarządowych. W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu znajdują się także studia podyplomowe: Cyberbezpieczeństwo, Zarządzanie nieruchomościami oraz Master of Business Administration (MBA). Z pełną ofertą studiów można zapoznać się w witrynie wwsb.edu.pl. Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: rekrutacja@wwsb.edu.pl https://wwsb.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Dodano 2020.08.16 08:27

1 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na studia w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym na kierunkach dziennikarstwo oraz pedagogika. W ramach studiów I stopnia (licencjackich) na kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna” studenci otrzymują kompleksowe przygotowanie do pracy zarówno w zawodzie dziennikarza, jak i innych profesjach, w których duże znaczenie ma szeroko pojęta komunikacja społeczna, w tym związanych z reklamą, edukacją medialną i public relations. Uzyskują nie tylko gruntowną wiedzę z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej, ale również praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym. Studia pedagogiczne są adresowane głównie do osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą w sektorze edukacyjnym. Ze względu na umiejętności interpersonalne oraz znajomość zagadnień psychologicznych absolwenci studiów pedagogicznych są również pożądanymi pracownikami w wielu innych branżach. W ofercie edukacyjnej Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej znajdują się: - 3-letnie studia licencjackie i 2-letnie studia magisterskie na kierunku „Pedagogika”, m.in. w specjalnościach „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną”, „Edukacja dla bezpieczeństwa”, „Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną”; - 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”; - studia podyplomowe, m.in. „Mediacje szkolne”, „Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego”, „Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury”. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl https://wwsh.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Dodano 2020.08.08 06:32

1 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Obsługa Programu PŁATNIK

NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl Tel. 509 186 561 We współpracy z serwisem www.kadrywpraktyce.pl zapraszamy do uczestnictwa w certyfikowanym kursie e-learningowym: Obsługa Programu PŁATNIK Skopiuj link do przeglądarki i zapoznaj się z pełną ofertą. A jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas albo napisz, otrzymasz szczegółowe odpowiedzi. http://spdszkolenia.pl/course/platnik-elektroniczna-komunikacja-z-zus/ Dodatkowe informacje: Wystawiamy Certyfikat ze szkolenia i Zaświadczenie na druku MEN Dostęp do kursu 90 dni z możliwością bezpłatnego przedłużenia. Korzystasz z pomocy Trenera nie tylko w trakcie kursu, ale również z doradztwa po kursie. Wystawiamy rachunki Cena kursu obejmuje: uczestnictwo w kursie, wydanie zaświadczenia MEN i Certyfikatu, koszty przesyłki Jesteśmy jednostką szkoleniową, wpisaną do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00091/2015 oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267.

Dodano 2019.08.17 21:07

169 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW

NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA www.spdszkolenia.pl Tel. 509 186 561 kontakt@spdszkolenia.pl We współpracy z serwisem KADRYWPRAKTYCE.PL Zapraszamy do uczestnictwa kursie e-learningowym: ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW W trakcie kursu poznasz zasady zatrudniania cudzoziemców. Nabędziesz wiedzę w zakresie przygotowywania kompletnej dokumentacji, związanej z zatrudnieniem cudzoziemca w Polsce na umowie o pracę czy umowie zlecenia. Po zakończeniu szkolenia będziesz posiadać pełną wiedzę i materiały, niezbędne do: - prawidłowego zatrudnienia cudzoziemca, - rozliczania jego wynagrodzenia, - zgłoszenia do ubezpieczeń - naliczania podatku dochodowego z wynagrodzenia cudzoziemca. Link do strony: https://spdszkolenia.pl/course/zatrudnianie-cudzoziemcow-w-praktyce-szkolenie-certyfikowane-z-zaswiadczeniem-men/ Cena kursu zawiera: • Certyfikat • Zaświadczenie MEN • materiały szkoleniowe w plikach PDF( do pobrania z panelu kursu) • darmową wysyłkę dokumentów • wsparcie trenera • dostęp do kursu 90 dni z możliwością bezpłatnego przedłużenia. • Wystawiamy rachunki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodano 2019.08.17 21:05

149 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Zaoczne LO dla dorosłych „Życie nie jest leps...

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych Żak to szkoła zaoczna - możesz więc pracować i zdobywać wykształcenie średnie bez radykalnych zmian w swoim trybie życia. Bez egzaminów wstępnych, w przyjaznych warunkach, z profesjonalną kadrą nauczycielską. W naszym liceum prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawami programowymi MEN. Zdobędziesz wiedzę nie tylko z takich przedmiotów jak język polski, matematyka, fizyka, geografia, biologia czy historia, ale też z informatyki czy podstaw przedsiębiorczości. Nauczysz się również języka obcego. Kończąc naukę będziesz mógł przystąpić do matury i otrzymać świadectwo dojrzałości, a jeśli będziesz chciał kontynuować z nami edukacyjną przygodę i zdobyć konkretne umiejętności, czeka na Ciebie ponad 30 kierunków pożądanych na rynku pracy. Do naszego Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i chcą dalej się rozwijać, zdobywać wiedzę. Jeśli jesteś absolwentem gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub ośmioletniej szkoły podstawowej i skończyłeś 18 lat, możesz zacząć naukę w naszym liceum - bez egzaminów wstępnych! Zapraszamy do kontaktu: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ lub www.facebook.com/seiopole/ lub w naszej nowej siedzibie: ZSTiO, ul. Hallera 6 w Opolu. W sekretariacie w godz. 9.00-14.00 można pobrać gotowe podania. Do podania należy dołączyć kopię świadectwa Szkoły Średniej Lub w formie elektronicznej na: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ ZAPRASZAMY !!!

Dodano 2019.08.08 13:31

1 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW

NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA www.spdszkolenia.pl Tel. 509 186 561 kontakt@spdszkolenia.pl We współpracy z serwisem KADRYWPRAKTYCE.PL Zapraszamy do uczestnictwa kursie e-learningowym: ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW W trakcie kursu poznasz zasady zatrudniania cudzoziemców. Nabędziesz wiedzę w zakresie przygotowywania kompletnej dokumentacji, związanej z zatrudnieniem cudzoziemca w Polsce na umowie o pracę czy umowie zlecenia. Po zakończeniu szkolenia będziesz posiadać pełną wiedzę i materiały, niezbędne do: - prawidłowego zatrudnienia cudzoziemca, - rozliczania jego wynagrodzenia, - zgłoszenia do ubezpieczeń - naliczania podatku dochodowego z wynagrodzenia cudzoziemca. Link do strony: https://spdszkolenia.pl/course/zatrudnianie-cudzoziemcow-w-praktyce-szkolenie-certyfikowane-z-zaswiadczeniem-men/ Cena kursu zawiera: • Certyfikat • Zaświadczenie MEN • materiały szkoleniowe w plikach PDF( do pobrania z panelu kursu) • darmową wysyłkę dokumentów • wsparcie trenera • dostęp do kursu 90 dni z możliwością bezpłatnego przedłużenia. • Wystawiamy rachunki Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodano 2019.08.05 21:49

149 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Szukasz nowego zawodu? TECHNIK BHP - w system...

TECHNIK BHP - w systemie Zaocznym dla dorosłych - ZAPRASZAMY do składania podań o rozpoczęcie nauki w roku szkolnym 2019/2020 Uwaga !!! Rekrutacja !!! Szukasz dobrego zawodu? Kursy kwalifikacyjne przerażają ceną?! Dobrze trafiłeś!!! Brak ograniczeń wiekowych !!! TECHNIK BHP - w systemie Zaocznym - ZAPRASZAMY do składania podań o rozpoczęcie nauki w roku szkolnym 2019/2020 - Nauczamy wg Europejskich Standardów Edukacyjnych - 100% zdanych egzaminów - Zajęcia w systemie zaocznym (Możesz pracować i się uczyć!) 2x/miesiącu - Wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPR, itp - Jesteśmy prywatną placówką o uprawnieniach Szkoły Publicznej UDOGODNIENIA - wygodny parking dla dojeżdżających - blisko dworca zachodniego Zapraszamy do kontaktu: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ www.facebook.com/seiopole/ lub w naszej nowej siedzibie: ZSTiO, ul. Hallera 6 w Opolu. W sekretariacie w godz. 9.00-14.00 można pobrać gotowe podania. Do podania należy dołączyć kopię świadectwa Szkoły Średniej lub w formie elektronicznej www.sei.edu.pl/miasta/opole/ Czekamy na Ciebie !!!

Dodano 2019.08.05 09:44

1 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Policealna Szkoła Medyczna ogłasza zapisy na ...

Policealna Szkoła Medyczna ogłasza zapisy na kierunek: OPIEKUN MEDYCZNY w systemie zaocznym dla dorosłych U W A G A !!! R E K R U T A C J A !!! Szukasz dobrego zawodu ? Kursy kwalifikacyjne przerażają ceną ?! Dobrze trafiłeś !!! OPIEKUN MEDYCZNY - w systemie Zaocznym dla dorosłych BRAK OGRANICZEŃ WIEKOWYCH !!! CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? - Opieki nad osobą chorą i niesamodzielną - Podstaw Anatomii, Fizjologii i patologii z elementami pierwszej pomocy - Podstaw Psychologii i Socjologii - Działalności gospodarczej w Ochronie Zdrowia - Języka Migowego - Języka Angielskiego zawodowego w ochronie zdrowia - itd. ZAPRASZAMY do składania podań o rozpoczęcie nauki w roku szkolnym 2019/2020 - Czesne 0zł - Nauczamy wg Europejskich Standardów Edukacyjnych - 100% zdanych egzaminów - Zajęcia w systemie zaocznym (Możesz pracować i się uczyć!) 2x/miesiącu - Wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPR, itp. - Jesteśmy prywatną placówką o uprawnieniach Szkoły Publicznej Zapraszamy do kontaktu: w naszej nowej siedzibie: ZSTiO, ul. Hallera 6 w Opolu lub www.sei.edu.pl/miasta/opole/ lub www.facebook.com/seiopole/ Podania wraz z kopią świadectwa ukończenia Szkoły Średniej należy składać w sekretariacie w godz. 9.00-14.00 lub zapisać się elektronicznie na stronie: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ C Z E K A M Y N A C I E B I E ! ! !

Dodano 2019.07.29 13:22

1 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
ZAPISY na kierunek OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - n...

ZAPISY na kierunek OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - nauka w systemie zaocznym dla dorosłych 2 zjazdy weekendowe w miesiącu U W A G A !!! R E K R U T A C J A !!! Szukasz dobrego zawodu ? Kursy kwalifikacyjne przerażają ceną ?! Dobrze trafiłeś !!! OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - w systemie Zaocznym dla dorosłych Czy wiesz, że Opiekun Seniora za granicą zarabia nawet 7000zł !!! CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? - Przedsiębiorczości, - Opieki nad osobą chorą i niesamodzielną - Podstaw Anatomii, Fizjologii i patologii z elementami pierwszej pomocy - Podstaw Psychologii i Socjologii - Działalności gospodarczej w Ochronie Zdrowia - Języka Migowego - Języka Angielskiego zawodowego w ochronie zdrowia BRAK OGRANICZEŃ WIEKOWYCH !!! ZAPRASZAMY do składania podań o rozpoczęcie nauki w roku szkolnym 2019/2020 - Czesne 0zł - Nauczamy wg Europejskich Standardów Edukacyjnych - 100% zdanych egzaminów - Zajęcia w systemie zaocznym (Możesz pracować i się uczyć!) 2x/miesiącu - Wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPR, itp. - Jesteśmy prywatną placówką o uprawnieniach Szkoły Publicznej Zapraszamy do kontaktu: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ lub www.facebook.com/seiopole/ lub w naszej nowej siedzibie: ZSTiO, ul. Hallera 6 w Opolu. W sekretariacie w godz. 9.00-14.00 można pobrać gotowe podania. Do podania należy dołączyć kopię świadectwa Szkoły Średniej Lub w formie elektronicznej na: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ ZAPRASZAMY !!!

Dodano 2019.07.29 13:10

1 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
TECHNIK BHP - w systemie Zaocznym dla dorosły...

TECHNIK BHP - w systemie Zaocznym dla dorosłych - ZAPRASZAMY do składania podań o rozpoczęcie nauki w roku szkolnym 2019/2020 U W A G A !!! R E K R U T A C J A !!! Szukasz dobrego zawodu? Kursy kwalifikacyjne przerażają ceną?! Dobrze trafiłeś!!! Brak ograniczeń wiekowych !!! TECHNIK BHP - w systemie Zaocznym - ZAPRASZAMY do składania podań o rozpoczęcie nauki w roku szkolnym 2019/2020 - Nauczamy wg Europejskich Standardów Edukacyjnych - 100% zdanych egzaminów - Zajęcia w systemie zaocznym (Możesz pracować i się uczyć!) 2x/miesiącu - Wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPR, itp - Jesteśmy prywatną placówką o uprawnieniach Szkoły Publicznej Zapraszamy do kontaktu: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ www.facebook.com/seiopole/ lub w naszej nowej siedzibie: ZSTiO, ul. Hallera 6 w Opolu. W sekretariacie w godz. 9.00-14.00 można pobrać gotowe podania. Do podania należy dołączyć kopię świadectwa Szkoły Średniej lub w formie elektronicznej www.sei.edu.pl/miasta/opole/ Czekamy na Ciebie !!!

Dodano 2019.07.29 13:05

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Zapraszamy do składania podań o rozpoczęcie n...

Zapraszamy do składania podań o rozpoczęcie nauki w Zaocznym Liceum Ogólnokształcącym na nowy rok szkolny 2019/2020 B R A K O G R A N I C Z E Ń W I E K O W Y C H ! ! ! - Czesne 0zł - Nauczamy wg Europejskich Standardów Edukacyjnych - 100% zdawalności egzaminów! - Zajęcia w systemie zaocznym (Możesz pracować i się uczyć!) - Wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPR, itp. - Jesteśmy prywatną placówką o uprawnieniach Szkoły Publicznej Zapraszamy do kontaktu: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ lub www.facebook.com/seiopole/ lub w naszej nowej siedzibie: ZSTiO, ul. Hallera 6 w Opolu. W sekretariacie w godz. 9.00-14.00 można pobrać gotowe podania. Do podania należy dołączyć kopię świadectwa Gimnazjalnego lub 8-klasowej Szkoły Podstawowej Lub zapisz się elektronicznie: www.sei.edu.pl/miasta/opole/ C Z E K A M Y N A C I E B I E ! ! !

Dodano 2019.07.29 13:01

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Rekrutujemy na rok szkolny 2019/2020. - Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych - Policealny kier. Opiekun Medyczny ZAPRASZAMY !!! www.sei.edu.pl/miasta/opole

Dodano 2019.06.18 09:52

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Technik Weterynarii – Darmowy kierunek! Szkoł...

Technik Weterynarii – Darmowy kierunek! Szkoła Policealna Kod zawodu: 324002 Cykl Kształcenia: 2 lata Tryb nauki: Kształcenie odbywa się w systemie zaocznym Kwalifikacje: R.9.Prowadzenie chowu, hodowli i inseminacji zwierząt; R.10.Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu usług weterynaryjnych; R.11.Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu realizacji zadań inspekcji weterynaryjnej Technik weterynarii jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: prowadzenia chowu i hodowli zwierząt gospodarskich i towarzyszących oraz wykonywania zabiegów inseminacji wybranych gatunków zwierząt; wykonywania czynności pomocniczych dotyczących diagnozowania, profilaktyki i leczenia chorób zwierząt; wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i zootechnicznych u zwierząt; wykonywania czynności pomocniczych z zakresu zapewniania bezpieczeństwa żywnościowego oraz czynności pomocniczych w zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt; wykonywania czynności pomocniczych w trakcie prowadzenia badań przedubojowych zwierząt oraz w poubojowym badaniu mięsa; prowadzenia i obsługi ciągnika rolniczego z przyczepą (przyczepami). Perspektywa pracy: – zakłady lecznicze dla zwierząt – organy inspekcji weterynaryjnej – własna działalność w ramach hodowli zwierząt, doradztwa hodowlanego czy usług inseminacyjnych – ośrodki świadczące usługi pielęgnacyjne dla zwierząt czy długoterminowej rehabilitacji – przychodnie jako pomocnicy lekarza weterynarii – lecznice dla zwierząt – laboratoria weterynaryjne – ogrodach zoologiczne – schroniska – fermy przemysłowe – zakłady hodowli i unasieniania zwierząt – ubojnie zwierząt i innych zakładach przetwórstwa spożywczego – organy Inspekcji Weterynaryjnej. Zdobyte wykształcenie w naszej szkole policealnej umożliwia również samodzielne prowadzenie gospodarstwa rolnego lub zatrudnienie w firmach związanych z agrobiznesem. Przedmioty nauczania: 1. Działalność gospodarcza w weterynarii 2. Język obcy w weterynarii 3. Przepisy ruchu drogowego 4. Anatomia i fizjologia zwierząt 5. Chów, hodowla i inseminacja zwierząt 6. Diagnostyka weterynaryjna 7. Choroby i pielęgnacja zwierząt 8. Administracja weterynaryjna 9. Higiena zwierząt rzeźnych i mięsa 10. Anatomia i fizjologia zwierząt w praktyce 11. Prowadzenie produkcji zwierzęcej i usług inseminacyjnych 12. Zabiegi weterynaryjne 13. Analityka weterynaryjna 14. Kontrola i nadzór weterynaryjny 15. Podstawy przedsiębiorczości 16. Praktyki zawodowe Wymagania wstępne: • ukończone 18 lat • dowód osobisty • świadectwo szkoły wyższego szczebla Przyjęcia: • semestr I o absolwenci szkoły średniej • wszystkie wyższe semestry o uczniów szkół, którzy przerwali naukę na tym samym kierunku Otrzymasz od Nas: – świadectwo ukończenia szkoły medycznej na druku MEN – możesz przystąpić do egzaminu zawodowego, po którym otrzymujesz tytuł technika. Korzyści od nas: – zniżki na podstawie legitymacji szkolnej – zniżki u naszych partnerów – bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. – bezpłatne konsultacje dodatkowe – brak opłat za egzaminy. Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura. Ponadto po zdania kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

Dodano 2019.04.18 15:15

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Technik Usług Pocztowych i Finansowych – Darm...

Technik Usług Pocztowych i Finansowych – Darmowy kierunek! Szkoła Policealna Kod zawodu: 421108 Cykl Kształcenia: 1 rok Tryb nauki: Zaoczny – zajęcia w soboty i niedziele, co 2 tygodnie Kwalifikacje: A.66. Świadczenie usług pocztowych, finansowych i kurierskich oraz w zakresie obrotu towarowego A.67. Wykonywanie zadań rozdzielczo-ekspedycyjnych w usługach pocztowych i kurierskich Technik usług pocztowych i finansowych wykonuje czynności w zakresie: – świadczenia usług pocztowych i kurierskich (oblicza i pobiera opłaty za usługi pocztowe i kurierskie, sporządza dokumenty związane z zawieraniem umów na usługi pocztowe i kurierskie, przyjmuje, doręcza lub wydaje przesyłki listowe i paczki w obrocie krajowym i zagranicznym, udziela informacji o oferowanych usługach i ich promocji, przyjmuje i rozpatruje reklamacje) – realizowania usług finansowych (stosuje różne formy rozliczeń pieniężnych, rozpoznaje środki płatnicze i dokumenty tożsamości, przyjmuje wpłaty i dokonuje wypłaty przekazów pieniężnych z różnych tytułów, przyjmuje wnioski o pożyczkę i przeprowadza procedurę przyznania pożyczki, otwiera i zamyka rachunki bankowe, zakłada lokaty, oblicza oprocentowanie lokat) – realizowanie obrotu towarowego (składa i rozlicza zamówienia, sporządza dokumenty związane z obrotem towarowym, przyjmuje i wydaje towary, stosuje różne formy promocji i sprzedaży towarów, przeprowadza i rozlicza inwentaryzację) – opracowywania przesyłek (rozdziela przesyłki kodowane i niekodowane w systemie automatycznym i ręcznym, grupuje przesyłki wg kategorii, sporządza dokumenty dotyczące opracowywania przesyłek, identyfikuje i oblicza wskaźniki jakości świadczonych usług pocztowych i kurierskich) – ekspediowania i przewóz przesyłek (opracowuje harmonogram prac w procesie ekspediowania i przewozu przesyłek, sporządza i kontroluje dokumentację dotyczącą ekspediowania i przewozu przesyłek, ekspediuje ładunki pocztowe, opracowuje i stosuje mapy połączeń pocztowych) Perspektywa pracy: – urzędy i agencje pocztowe – firmy kurierskie – firmy spedycyjne Przedmioty w kształceniu zawodowym teoretycznym: 1. Podstawy działalności gospodarczej w usługach pocztowo-finansowych 2. Język obcy w usługach pocztowo-finansowych 3. Obrót towarowy 4. Usługi pocztowe i kurierskie 5. Usługi finansowe 6. Przesyłki w obrocie krajowym i zagranicznym 7. Usługi ekspedycyjne i przewozowe 8. Podstawy przedsiębiorczości Przedmioty w kształceniu zawodowym praktycznym: 1. Usługi pocztowo-finansowe w praktyce 2. Realizowanie prac rozdzielczo-ekspedycyjnych 3. Obrót towarowy w praktyce 4. Praktyka zawodowa w wymiarze 160 h Wymagania wstępne: • ukończone 18 lat • dowód osobisty • świadectwo szkoły wyższego szczebla Przyjęcia: • semestr I o absolwenci szkoły średniej • wszystkie wyższe semestry o uczniów szkół, którzy przerwali naukę na tym samym kierunku Otrzymasz od Nas: – świadectwo ukończenia szkoły medycznej na druku MEN – możesz przystąpić do egzaminu zawodowego, po którym otrzymujesz tytuł technika. Korzyści od nas: – zniżki na podstawie legitymacji szkolnej – zniżki u naszych partnerów – bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. – bezpłatne konsultacje dodatkowe – brak opłat za egzaminy. Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura. Ponadto po zdania kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika. Uwaga: Zapewniamy sprzęt oraz materiały dydaktyczne.

Dodano 2019.04.18 15:11

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Technik Usług Kosmetycznych – Darmowy kierune...

Technik Usług Kosmetycznych – Darmowy kierunek! Szkoła Policealna Kod zawodu: 514207 Cykl Kształcenia: 2 lata Tryb nauki: Kształcenie odbywa się w systemie zaocznym Kwalifikacje: A.61.Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy A.62.Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp Perspektywa pracy: – firmy kosmetyczne – gabinety kosmetyczne – gabinety odnowy biologicznej – gabinety medycyny estetycznej – salony urody – SPA – centra handlowe – przedstawiciel handlowy firmy kosmetycznej zarówno z rynku detalicznego jak i profesjonalnego (szkoleniowiec) – własna działalność w zakresie kosmetyki, pielęgnacji zdrowia i urody. Przedmioty nauczania: 1. Działalność gospodarcza i usługowa w salonie kosmetycznym 2. Język obcy w kosmetyce 3. Podstawy anatomiczno-dermatologiczne w kosmetyce 4. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca twarzy, szyi i dekoltu 5. Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca dłoni, stóp i ciała 6. Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy, szyi i dekoltu 7. Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające dłoni, stóp i ciała 8. Podstawy przedsiębiorczości 9. Praktyki zawodowe Wymagania wstępne: • ukończone 18 lat • dowód osobisty • świadectwo szkoły wyższego szczebla Przyjęcia: • semestr I o absolwenci szkoły średniej • wszystkie wyższe semestry o uczniów szkół, którzy przerwali naukę na tym samym kierunku Otrzymasz od Nas: – świadectwo ukończenia szkoły medycznej na druku MEN – możesz przystąpić do egzaminu zawodowego, po którym otrzymujesz tytuł technika. Korzyści od nas: – zniżki na podstawie legitymacji szkolnej – zniżki u naszych partnerów – bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. – bezpłatne konsultacje dodatkowe – brak opłat za egzaminy. Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura. Ponadto po zdania kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Po zdaniu wszystkich kwalifikacji otrzymują Państwo tytuł technika usług kosmetycznych który wystawia nasza szkoła policealna.

Dodano 2019.04.18 14:58

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Technik Turystyki Wiejskiej – Darmowy kierune...

Technik Turystyki Wiejskiej – Darmowy kierunek! Szkoła Policealna Kod zawodu: 515203 Cykl Kształcenia: 2 lata Tryb nauki: Zaoczny – zajęcia w systemie zaocznym Kwalifikacja: T.7.Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich T.8.Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego Technik turystyki wiejskiej jest nowym zawodem, poszukiwanym na krajowym rynku pracy a także na terenie UE. Turystyka wiejska to każda forma turystyki odbywająca się w środowisku wiejskim i wykorzystująca jego walory takie jak przyroda, krajobraz, kultura, zabudowa, które są tu główną atrakcją. Perspektywa pracy: – samodzielne biuro obsługi ruchu turystycznego na wsi – gospodarstwo turystyczne – ekologiczne gospodarstwo rolne – instytucje związanych z turystyką wiejską i rolnictwem – hotele – pensjonaty – prywatne domy letniskowe – własna działalność gospodarcza Przedmioty w kształceniu zawodowym teoretycznym: 1. Działalność turystyczna na obszarach wiejskich 2. Język obcy w turystyce 3. Produkcja rolnicza 4. Usługi agroturystyczne Przedmioty w kształceniu zawodowym praktycznym: 1. Obsługa turystyczna 2. Prowadzenie produkcji rolniczej 3. Usługi żywieniowe 4. Usług noclegowe 5. Praktyka zawodowa w wymiarze 4 tygodni – 160 godzin Wymagania wstępne: • ukończone 18 lat • dowód osobisty • świadectwo szkoły wyższego szczebla Przyjęcia: • semestr I o absolwenci szkoły średniej • wszystkie wyższe semestry o uczniów szkół, którzy przerwali naukę na tym samym kierunku Otrzymasz od Nas: – świadectwo ukończenia szkoły medycznej na druku MEN – możesz przystąpić do egzaminu zawodowego, po którym otrzymujesz tytuł technika. Korzyści od nas: – zniżki na podstawie legitymacji szkolnej – zniżki u naszych partnerów – bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. – bezpłatne konsultacje dodatkowe – brak opłat za egzaminy. Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura. Ponadto po zdania kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika. Uwaga: Zapewniamy sprzęt oraz materiały dydaktyczne.

Dodano 2019.04.18 14:43

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Technik Transportu Drogowego – Darmowy kierun...

Technik Transportu Drogowego – Darmowy kierunek! Szkoła Policealna Kod zawodu: 311927 Cykl Kształcenia: 2 lata Tryb nauki: Kształcenie odbywa się w systemie stacjonarnym Kwalifikacje: A.69 eksploatacja środków transportu drogowego A.70 organizacja przewozu środkami transportu drogowego Technik transportu drogowego zajmuje się planowaniem i organizowaniem przewozu drogowego podróżnych oraz transportu ładunków. Wykonuje również prace związane z obsługą środków transportu drogowego oraz prowadzi dokumentację dotyczącą przewozu drogowego osób i ładunków. Perspektywa pracy: – kierowca zawodowy w firmach specjalizujących się w zakresie przewozu osób i rzeczy – pracownik w firmach spedycyjnych oraz logistycznych – osoba nadzorująca pracę kierowców – może się starać o przyjęcie min. do Inspekcji Transportu Drogowego, wojska lub policji, zakładów usługowo-naprawczych Przedmioty nauczania: 1. Podstawy maszynoznawstwa 2. Środki transportu wewnętrznego i drogowego 3. Przepisy ruchu drogowego 4. Organizacja procesów transportowych 5. Język obcy w transporcie drogowym 6. Działalność gospodarcza w transporcie drogowym 7. Eksploatacja środków transportu w przewozach 8. Obsługa pasażerów i ładunków w transporcie drogowym 9. Podstawy przedsiębiorczości 10. Praktyki zawodowe Wymagania wstępne: • ukończone 18 lat • dowód osobisty • świadectwo szkoły wyższego szczebla Przyjęcia: • semestr I o absolwenci szkoły średniej • wszystkie wyższe semestry o uczniów szkół, którzy przerwali naukę na tym samym kierunku Otrzymasz od Nas: – świadectwo ukończenia szkoły medycznej na druku MEN – możesz przystąpić do egzaminu zawodowego, po którym otrzymujesz tytuł technika. Korzyści od nas: – zniżki na podstawie legitymacji szkolnej – zniżki u naszych partnerów – bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. – bezpłatne konsultacje dodatkowe – brak opłat za egzaminy. Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura. Ponadto po zdania kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika. Uwaga: Zapewniamy sprzęt oraz materiały dydaktyczne.

Dodano 2019.04.18 14:42

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt
Technik Telekomunikacji - darmowy kierunek! S...

Technik Telekomunikacji - darmowy kierunek! Szkoła Policealna Kod zawodu: 352203 Cykl Kształcenia: 2 lata Tryb nauki: Kształcenie odbywa się w systemie zaocznym, co dwa tygodnie w soboty i niedzielę Technik telekomunikacji świadczy usługi ukierunkowane na montowanie, uruchamianie, konfigurowanie i utrzymanie urządzeń sieci telekomunikacyjnych, transmisję danych i analizę ruchu w sieciach cyfrowych. Perspektywa pracy: – przedsiębiorstwa i organizacje eksploatujące systemy telekomunikacyjne – firmy świadczące usługi telekomunikacyjne (budowa, eksploatacja i utrzymanie systemów i sieci telekomunikacyjnych) Technik telekomunikacji należy do grupy poszukiwanych pracowników. Może znaleźć zatrudnienie w wielu obszarach rynku pracy, takich jak: świadczenie usług z zakresu montażu, uruchamiania, konfigurowania i utrzymania urządzeń sieci telekomunikacyjnych, transmisji danych i inżynierii ruchu w sieciach cyfrowych oraz produkcji elementów linii i urządzeń telekomunikacyjnych. Najwięcej ofert pracy skierowanych było do: serwisantów sprzętu telekomunikacyjnego, testerów okablowania sieciowego, instalatorów sieci telekomunikacyjnych oraz sprzedawców rozwiązań teleinformatycznych i telekomunikacyjnych, architektów systemów telekomunikacyjnych, administratorów sieci i systemów telekomunikacyjnych, specjalistów do spraw wsparcia technicznego sprzedaży, specjalistów do spraw sieci rozległych. Przedmioty w kształceniu zawodowym teoretycznym: 1. Elektrotechnika i elektronika 2. Urządzenia telekomunikacyjne 3. Język obcy w branży telekomunikacyjnej 4. Transmisja cyfrowa 5. Działalność gospodarcza w branży telekomunikacyjnej 6. Sieci transmisyjne Przedmioty w kształceniu zawodowym praktycznym: 1. Pomiary elektryczne i elektroniczne w telekomunikacji 2. Montaż i utrzymanie urządzeń telekomunikacyjnych 3. Eksploatacja cyfrowych łączy teletransmisyjnych 4. Eksploatacja sieci transmisyjnych 5. Praktyka zawodowa Wymagania wstępne: • ukończone 18 lat • dowód osobisty • świadectwo szkoły wyższego szczebla Przyjęcia: • semestr I o absolwenci szkoły średniej • wszystkie wyższe semestry o uczniów szkół, którzy przerwali naukę na tym samym kierunku Otrzymasz od Nas: – świadectwo ukończenia szkoły medycznej na druku MEN – możesz przystąpić do egzaminu zawodowego, po którym otrzymujesz tytuł technika. Korzyści od nas: – zniżki na podstawie legitymacji szkolnej – zniżki u naszych partnerów – bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS itp. – bezpłatne konsultacje dodatkowe – brak opłat za egzaminy. Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura. Ponadto po zdania kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika. Uwaga: Zapewniamy sprzęt oraz materiały dydaktyczne.

Dodano 2019.04.18 14:40

0 zł

Do negocjacji Opole Kontakt