Hotel dla Psów "Hubalowa Ostoja"

Data dodania: 28 paĹşdziernika 2014Ogłoszenie: 345
Hotel dla Psów
  • Hotel dla Psów
  • Hotel dla Psów
  • Hotel dla Psów
  • Hotel dla Psów
  • Hotel dla Psów
  • Hotel dla Psów
  • Hotel dla Psów

Witamy w miejscu wyjątkowym, w naszym hotelu dla psów, który jest kameralnym, rodzinnym i przyjaznym miejscem dla czworonożnych przyjaciół. Jeżeli wyjeżdżacie Państwo na wakacje, urlop, delegację lub macie remont w mieszkaniu, chętnie podejmiemy się opieki nad Waszym pupilem.

Dokładamy wszelkich starań aby naszym psim Gościom zapewnić bezpieczną i domową opiekę, która jest prowadzona przez odpowiedzialnego i doświadczonego certyfikowanego opiekuna zwierząt towarzyszących "Petsitter".

W ramach opieki hotelowej odbywają się codzienne spacery po okolicznych trasach spacerowych (pola, łąki, woda, las) oraz zabawa na ogrodzonym placu połączona z elementami szkoleniowymi i podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Psy są karmione zgodnie z wytycznymi ich właścicieli dostarczoną suchą karmą lub przygotowywaną na miejscu w hotelu. Na wyposażeniu hotelu są miski, koce, zabawki, smycze i linki.

W naszym hotelu panuje domowa atmosfera, mamy indywidualne podejście do każdego psa, dbamy o ich bezpieczeństwo oraz kondycję psychofizyczną.
W zależności od charakteru, wielkości i potrzeb, psy przebywają z nami w domu, swobodnie poruszając się po całym mieszkaniu i śpiąc w naszych pokojach, lub mają do dyspozycji przestronne drewniane kojce z trawiastymi tarasami (15m2 dla psa) mieszczące się w sielskim ogrodzie.
Więcej na naszej stronie: www.hubalowaostoja.pl
lub naszym profilu na facebooku: https://www.facebook.com/hubalowa.ostoja

Serdecznie zapraszamy

Cena za darmo
Kategoria: Zwierzęta
Typ oferty: Usługi dla zwierząt
Lokalizacja: Opole
Wyświetleń: 1244

Najczęściej oglądane:


Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Opolelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.